Ameryka południowa

Ameryka Południowa jest dla mnie najbardziej fascynującym i różnorodnym kontynentem, który odwiedziłam. Podczas mojej wyprawy – śladami cudów naturydotarłam do Argentyny, Urugwaju, Chile, Boliwii, Peru i Brazylii.

Podążałam szlakiem najpiękniejszych i najbardziej spektakularnych miejsc przyrodniczych tego kontynentu. Nie zabrakło największej formacji wodospadów na świecie, wspinania się na lodowiec, odkrywania, co znaczy niekończąca się przestrzeń pustyni solnej, pływania w naturalnych źródłach gejzerów czy walczenia z chorobą wysokościową w górach powyżej 5000 m n.p.m. 

Miałam też szansę przyjrzeć się ludziom, kulturze i zwyczajom regionów, które nie przestają zadziwiać. Pokochałam Amerykę Południową całym sercem i z miłości do niej powstała moja pierwsza podróżnicza książka Ameryka Południowa – śladami cudów natury.

World Map PL (Copy) Placeholder
World Map PL (Copy)

Przeczytaj historie z Ameryki Południowej

Obejrzyj galerię zdjęć z Ameryki Południowej

Posłuchaj audycji

Obejrzyj video

TVN24 BIS Pokaż nam świat
TVP2 Pytanie na Śniadanie

Moja Książka

Ameryka Południowa – śladami cudów natury to książka o mojej wyprawie do Argentyny, Chile, Peru, Boliwii i Brazylii – o ich najbardziej zachwycających miejscach, kulturze, historii, ludziach, oszałamiającej naturze i emocjach jakie potrafi wzbudzić. Dla wszystkich tych, którzy kochają podróże i fascynuje ich świat.
 

Dołącz do 100.000+ obserwatorów na

Close Menu

Boliwia i Miasto Magii La Paz

Cusco w Peru - inkaski klejnot na wzgórzach i pieczone świnki morskie

Wejście na Lodowiec Perito Moreno w Argentynie

Macchu Picchu - gdzie człowiek próbował ujarzmić chmury