close

WSPÓŁPRACA

Spodobał Ci się mój blog Travel and Keep Fit i zastanawiasz się nad wspólnym projektem? Dobrze trafiłeś!

Jestem otwarta na różne formy współpracy i z przyjemnością podzielę się swoją wiedzą na temat podróży i aktywnego stylu życia.

Jeśli masz już jakiś pomysł na naszą współpracę, napisz koniecznie – z chęcią go wysłucham J Tymczasem ze swojej strony mogę zaproponować:

  • Teksty sponsorowane
  • Wyjazdy
  • Spotkania z publicznością
  • Sport w podróży
  • Testy produktów

Uwielbiam pisać, więc z przyjemnością napiszę dla Ciebie tekst o podróżach, kulturze, ciekawych miejscach na świecie, czy psychologii międzykulturowej. Wiem, jak pisać, aby zainteresować czytelnika. Do tej pory moje artykuły ukazały się m.in. w Gazecie Wyborczej, Magazynie Coaching czy National Geographic (sprawdź więcej w zakładce W MEDIACH).

To coś, co lubię najbardziej i czym z przyjemnością dzielę się z moimi czytelnikami. Dlatego też z chęcią odwiedzę region, który promujesz, Twój hotel czy restaurację lub wezmę udział w atrakcjach turystycznych, którymi zajmuje się Twoja firma. Swoje doświadczenia i wrażenia opiszę na blogu i przedstawię w swoich social miedia. Pamiętaj tylko proszę, że nie piszę o miejscach, w których nie byłam oraz o aktywnościach, w których nie brałam udziału. Zanim coś polecę, muszę to przetestować na własnej skórze.

To mój konik. Przez kilka lat pracowałam jako trener psychologii międzykulturowej oraz prowadziłam zajęcia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Kontakt z ludźmi i dzielenie się moją wiedzą i motywacją to coś w czym czuję się jak ryba w wodzie. Jeśli zatem chciałbyś, abym wzięła udział w konferencji, opowiedziała o swoich doświadczeniach, psychologii międzykulturowej, czy pokazała zdjęcia z podróży – jestem na tak!

Zdrowy styl życia i próbowanie nowych aktywności w podróży to aspekty, na które kładę nacisk na swoim blogu i chętnie namawiam do nich moich czytelników. Jeśli zatem masz w głowie produkt, który wiąże się ze sportem (odzież sportowa, sprzęt) lub chcesz, abym spróbowała nowego sportowego wyzwania gdzieś na świecie, a potem pokazała to moim czytelnikom – jestem gotowa!

Lubię próbować nowych rzeczy, dlatego z chęcią przetestuję Twój produkt związany z podróżami, aktywnym stylem życia i technologią. Jeśli mi się spodoba, to z przyjemnością zarekomenduję go moim czytelnikom na blogu i w social media.

Jestem  otwarta na nowe projekty i interesujące inicjatywy. Wszystko, co będzie wartościowe i zainteresuje moich czytelników.

Jeśli masz pomysł na wspólny projekt, daj znać na

collaboration@travelandkeepfit.com

A może masz produkt czy usługę, która jest związaną z podróżowaniem lub aktywnym stylem życia, ale nie wiesz jak mogłaby wygadać nasza współpraca? Napisz, razem na pewno coś wymyślmy!

STATYSTYKI TRAVEL AND KEEP FIT

BLOG (WRZESIEŃ 2018)

95500
175000

Sesji

2840
120000

Użytkowników

377800
419000

Odsłon

TRAVEL AND KEEP FIT W SOCIAL MEDIA

9158
15000

Fanów

25567
53800

Obserwujących

PARTNERZY

Do tej pory współpracowałam z:

Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie do tej pory gościłam, odwiedź zakładkę W MEDIACH.