close
Fit dookoła świataStany ZjednoczoneVideo

Wyskoczyłam z samolotu! Skok ze spadochronem na Key West na Florydzie

Until you cross the bridge of your insecurities, you can’t begin to explore your possibilities ~ T. Fargo

Wiecie, że lubię przygody i staram się żyć maksymalnie „tu i teraz”. Życie jest dla mnie zbyt ulotne i za szybko przecieka przez palce, żeby odkładać na później rzeczy, których chce się doświadczyć. Moja lista marzeń do spełnienia jest długa, ale konsekwentnie, krok po kroku, odznaczam na niej kolejne punkty.

Floryda jakoś wyjątkowo sprzyja ich realizacji, bo podczas mojego pobytu w Miami udało mi się zrobić kilka niesamowitych rzeczy (o czym opowiem Wam już wkrótce).

Zaczęłam od szczytu mojej listy przygód, czyli skoku ze spadochronem. To było moje drugie podejście, bo pierwsze w Playa del Carmen w Meksyku,  niestety nie udało się ze względu na nagłą zmianę pogody.

Ogólnie rzecz ujmując, skoki ze spadochronem to trochę loteria i większą część zajmuje czekanie na brak chmur, odpowiedni wiatr itp., więc człowiek do ostatniej chwili pozostaje na na łasce i niełasce przyrody, co tym bardziej potęguje emocje.

To był mój pierwszy skok, dlatego bardzo zależało mi, żeby odbył się w wyjątkowym miejscu i żeby widoki były niesamowite. Warto było czekać, bo dzięki Skydive Key West na Florydzie zrobiłam coś, co zmusiło mnie do wyjścia ze strefy komfortu i zaryzykowania, ale zdecydowanie było życiową przygodą.

Mogłabym Wam tu opisywać, jak było i co się wtedy czułam, ale żadne słowa nie oddadzą tego klimatu, więc po prostu Wam to pokażę.

Usiądźcie wygodnie, weźcie głęboki oddech i jedziemy z tym! :)

2 komentarze

  1. What a great experience you had, Alex! It really made me feel like skydiving there too! As you enjoyed the jump so much, another tip is searching for skydiving places in Brazil, especially SkydiveFoz. It is wonderful! The instructors are very well prepared and the city of Foz do Iguacu has amazing landmarks, such as the Iguazu Falls. Thanks!

    1. Thank you for the tip Rodrigo! Sounds amazing, so maybe during my next visit I will check this out :)

Napisz komentarz

5 + 10 =