close
Mój StylWłochy

Urodzinowa stylizacja prosto z Florencji

Birthday Girl!

Chciałabym Wam bardzo podziękować za wszystkie piękne i ciepłe wiadomości, które wysyłacie mi od dwóch dni. Dostałam od Was tyle cudownej energii, że teraz chyba naprawdę będzie trudno mi się zatrzymać! :)

30 urodziny to dla mnie wspaniały czas i nie chciałabym być nawet o dzień młodsza! Dopiero teraz czuje, że jest tak jak być powinno, wiem jakie są moje cele i gdzie chciałabym być w przyszłości.

Ktoś bardzo mi bliski życzył mi wczoraj czterech rzeczy. By:

1. CHCIEĆ – bezustannie rozwijać się, walczyć o siebie i swoje marzenia, wciąż przeć do przodu
2. MÓC – działać, tworzyć, odkrywać i zachwycać się życiem
3. MIEĆ – siłę, zdrowie i moc w sobie, żeby się nie poddawać, nie stawać w miejscu i nie zadowalać się przeciętnością
4. BYĆ – tu i teraz, kim chcesz, dumnym z siebie

To są moje urodziny marzeń, bo udało mi się celebrować je w miejscu bliskim mojemu sercu i pełnym wspomnień. Moja Florencja. To tu 7 lat temu studiowałam i był to czas, który mocno ukształtował mój upór, wiarę w siebie i poczucie, że w życiu jestem w stanie wiele przetrwać. Całe siedem lat zajęło mi wrócenie do tego miasta, ale zadziałało to jak kapsuła czasu. Przeniosłam się w czasie przypominając sobie, jak długą drogę przeszłam, uświadamiając, że na sukces i spełnienie pracuję od wielu, wielu lat i napawając dumą z miejsca do którego udało mi się dotrzeć.

Pozwólcie, że podzielę się z Wami urodzinową sesją zdjęciową we włoskim klimacie wprost z magicznej Florencji. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak bardzo jak mnie ❤

Ciao Tutti! 💋

Sukienka – H&m

Torebka – ZARA

Buty – River Island

Napisz komentarz

10 + six =